Vyčistěte svou pleť do hloubky!

Všichni už dávno víme, že čistá pleť je základem krásného vzhledu. Ale ať se snažíte sebevíc, tak výsledek není nikdy ideální. Proto v Ústavu lékařství a kosmetiky nabízíme úplnou novinku pro každodenní domácí péči: přístroj Clarisonic Pro. Funguje na principu sonického čištění, které je šestkrát účinnější než čištění ruční.

Sonická metoda funguje díky jedinečné patentované technologii řízeného dvousměrného pohybu, jenž se skládá z pohybu dopředu a dozadu, a jenž zajišťuje účinné čištění a vstřebávání přípravků při zachování elasticity pleti. Nedochází při něm k žádným rotacím či vibracím.

Přístroj Clarisonic Pro má speciální druhy kartáčků, které se volí dle typu pleti (citlivá, velmi citlivá, normální a pleť s rozšířenými póry) a jeden další určený na tělo. Pečlivě zvolená vlákna jsou navíc odolná vůči bakteriím.

Výsledkem je šestkrát lépe vyčištěná pokožka za pouhou jednu minutu! Převratná technologie v kombinaci se zvolenými vlákny kartáčku účinně odstraňuje nečistoty, kožní maz a prach. Pleť je znatelně hebčí na dotek, je prozářená a působí zdravě. Zároveň používáním Clarisonicu Pro zvyšujete následnou absorbci pleťových přípravků a zjemňujete výskyt a viditelnost jemných linek a vrásek.

Pokud si chcete nejdříve účinky převratného Clarisonicu Pro vyzkoušet, tak si v Ústavu lékařství a kosmetiky můžete dopřát půlhodinové ošetření, jehož součástí je odlíčení, čištění přístrojem Clarisonic Pro, nanesení masky a úprava obočí. To vše za 390 Kč.

Zkušební ošetření i následné každodenní používání Clarisonicu Pro je vhodné i pro muže, kterým není jedno, jak působí na na své okolí, a rádi by vypadali dobře.

Cena přístroje je 6500 Kč.

Poslechněte si vstup F1 o Clarisonicu Pro
 
© Ústav lékařství a kosmetiky
Developed by MEDIA FACTORY a.s.
 
 
 
Ústav lékařské kosmetiky
úvod novinky historie služby ceníky naši odborníci foto aktivity GDPR kontakt