VIII. kurz moderní dermatologie a kosmetologie pro rezidenty a lékaře v oboru


VIII. KURZ MODERNÍ DERMATOLOGIE A KOSMETOLOGIE PRO REZIDENTY A LÉKAŘE V OBORU byl přímo nabitý skvělými a zajímavými informacemi. Primářka Ústavu lékařství a kosmetiky MUDr. Mirka Pelechová se s účastníky akce o své zkušenosti podělila rovnou dvakrát při přednáškách "Současná moderní estetická medicína v každodenní praxi" a "Kanylová modelace kyselinou hyaluronovou".Jsme rádi, že jsme se byli součástí tak prestižní záležitosti, jejíž garantem byl Prof. MUDr. Petr Arenberger, DrSc.,MBA.

Nástavbové školení pro lékaře


Dne 20. 8. 2016 proběhlo v ÚLK další nástavbové školení pro pokročilé lékaře pod odborným vedením prim. MUDr. Miroslavy Pelechové. Lékaři nejprve sledovali ošetření, které před nimi prováděla paní primářka - vysvětlovala co a proč dělá, lékaři pokládali zvídavé dotazy. Posléze si sami osvojovali pokročilé techniky modelace v reálné praxi na modelech pod dohledem školitelky.

Nástavbové školení pro lékaře


Dne 18. 6. 2016 proběhlo v ÚLK nástavbové školení pro lékaře s pokročilými znalostmi aplikace kyseliny hyaluronové a botulotoxinu typu A. Jedná se o lékaře, kteří již mají reálné aplikační zkušenosti ze své denní praxe, kteří si na školení pod odborným vedením školitelky prim. MUDr. Miroslavy Pelechové osvojují pokročilé techniky modelace a volumizace poměrů tváře systémem kanyl. Kanyla nemá ostrou špičku jako jehla, a tak se tkání pohybuje neporovnatelně šetrněji a umožní i přirozené přechody a navázání všech ošetřených oblastí.


Tato technika je náročnější pro vlastní provedení, proto se ji učí až lékaři s praktickou základní zkušeností v oblasti estetiky. Prim. MUDr. Miroslava Pelechová nejprve lékaře s technikou ošetření seznámí a poté ji prakticky předvede. Dále již lékaři pracují samostatně a učí se praktickým dovednostem pod supervizí školitelky. Počet lékařů je limitován maximálním počtem 5, což umožňuje individuální přístup.Nástavbové školení lékařů


Prim. MUDr. Mirka Pelechová byla díky svým dlouholetým zkušenostem a odborným znalostem požádána o vystoupení na velice prestižním VI. Kurzu moderní dermatovenerologie a kosmetologie pro rezidenty a mladé lékaře v oboru, který letos organizovala společnost La Roche-Posay Laboratoire Dermatologique v exluzivní spolupráci s Českou dermatovenerologickou společností ČLS JEP a Slovenskou dermatovenerologickou společností SLS.Primářka MUDr. Mirka Pelechová je školitelkou pro lékaře v aplikaci botulotoxinu typu A (Botulotoxin typu A, Vistabel) a implantátů na bázi kyseliny hyaluronové (Juvéderm) pro společnost NEOMED. Ta je jediným zástupcem americké firmy ALLERGAN v České republice. 

Školení se provádí v prostorách Ústavu lékařství a kosmetiky v areálu Emauzského kláštera.

Veškerou organizaci školení zajišťuje společnost NEOMED.


NEOMED nabízí tyto dva typy kurzů:

Základní kurz určený pro atestované lékaře

Na tomto kurzu se vyučuje:

  • aplikace botulotoxinu typu A (Botulotoxin typu A a Vistabel)
  • aplikace preparátů na bázi kyseliny hyaluronové (veškeré materiály typu Juvéderm-ULTRA 2, 3, 4, SMILE a HYDRATE)


Kurz pro pokročilé lékaře

Na tomto kurzu se vyučuje:

  • aplikace 3D modelačního materiálu VOLUMA, která je prováděna systémem atraumatických tupých kanyl

  • Tento materiál je považován za současnou jedničku v oblasti tzv. liftingu bez operace.

Poslední školení před létem se konalo za účasti lékařů různých specializací 26. 5. 2012. Další kurzy pro lékaře chystáme začátkem nového školního roku v září.


S veškerými organizačními dotazy se obracejte na následující kontakt:

Yanis Benmammar
Key account manager NEOMED
Tel.: +420 724 767 136
yanis.benmammar@neomed.czFotografie z konference OSVĚDČENÉ NOVĚ - NOVINKY V KOREKTIVNÍ DERMATOLOGII, kterou dne 18. října 2012 pořádala Společnost Korektivní dermatologie a kosmetologie ČLS JEP. Jejím garantem byl Prof. MUDr. Petr Arenberger, DrSc., MBA.

Prim. MUDr. Miroslava Pelechová zde přednášela v Syllabově posluchárně na téma "Přehled nových trendů v estetice (radiofrekvence, ultera, kanyly - forma aplikace fillerů)".

 
© Ústav lékařství a kosmetiky
Developed by MEDIA FACTORY a.s.
 
 
 
Ústav lékařské kosmetiky
úvod novinky historie služby ceníky naši odborníci foto aktivity GDPR kontakt