Aptos

Na rozdíl od klasického face-liftingu prováděného v celkové narkóze, kdy vám lékař chirurgicky odstraní nadbytečnou kůži, zákrok jménem APTOS absolvujete v lokálním umrtvení, takže za pár hodin můžete jít domů. Metoda je vyhledávána nejčastěji ženami a muži ve věkovém rozmezí 30 a 50 let. Jedinou podmínkou pro jeho absolvování je dobrý zdravotní stav.  
Nitě nahrazují skalpel
V čem zákrok spočívá a jaký je jeho průběh? Chirurg vám jehlami vpraví do podkoží, asi 3mm hluboko, speciální nit Aptos. Zde se vlákno svými protisměrnými zoubky zachytí pod kůží a ‚vypne‘ ji. A protože ho zoubky drží nehybné, postupně do tkáně zaroste. Zahojení drobných ranek trvá asi týden. Konečný výsledek je individuální – záleží především na stavu kůže, podkoží a věku pacienta. Efekt po operaci je však okamžitý a postupem času se ještě zvyšuje. Časem vzniknou v podkoží kolagenové srůsty, které vypnutí kůže ještě více zviditelní.

Vlákno Aptos vyvinul a nechal si v roce 1996 patentovat profesor Institutu plastické chirurgie v Moskvě Dr. Marlen A. Sulamanidze.

Efekt zákroku je viditelný roky, maximální délka jeho trvání je přibližně 5 let v závislosti na individuálním stárnutí kůže. Zákrok však můžete absolvovat opakovaně podle potřeby.

Současnou nejpreferovanější novinkou jsou vstřebatelné nitě, které jsou vhodnější pro oblasti tenké kůže, například krku a podbradku. Ty se odbourávají v horizontu dvou let, ale lze je kdykoliv doplnit.

Aptos

Lokalita Cena (Kč)
Vytažení oblouku dolní čelisti od 13 000
Pozvednutí podbradku od 13 000
Povytažení ústních koutků od 13 000
Výsledná cena ošetření je závislá rozsahu výkonu na spotřebě materiálu. Její přesná výše je klientovi oznámena při počáteční konzultaci.
Ceník je platný od 1.4.2012


Klikněte pro větší obrázek

Klikněte pro větší obrázek
 
© Ústav lékařství a kosmetiky
Developed by MEDIA FACTORY a.s.
 
 
 
Ústav lékařské kosmetiky
úvod novinky historie služby ceníky naši odborníci foto aktivity GDPR kontakt