Ultrapulzní frakční CO2 laser

  • Celkové zpevnění a vyhlazení kůže.
  • Snižuje výskyt pigmentových skvrn a nerovností na kůži.
  • Kompletní ceník Ultrapulzního frakčního CO2 laseru zde.
Princip
Principem je rozstřelení laserového paprsku do razítka tvořeného desítkami, dle potřeby i stovkami, bodů. Mezi nimi zůstávají kožní můstky. Díky tomu zůstává svrchní vrstva kůže jako ochranný „obvaz“ a hojí se postupně během několika dnů. Právě proto je celá ošetřená plocha stále chráněna před infekcí.
Výkon
Výkon se provádí v lokální anestesii mastí s lidocainem. Pacient přichází hodinu před výkonem, na ošetřovanou plochu je mu aplikován krém. Ten znecitliví kůži. Vlastní ošetření trvá přibližně 15 minut. Těsně po něm pacient má pocit tepla na celé laserované zóně. Současně nastoupí mírné začervenání. To přetrvává zhruba dva dny. Dále lze již krýt kůži make-upem.
Efekt
Efektem je odstranění povrchových nerovností na kůži, barevné sjednocení tonu kůže a redukci barevných skvrn. Současně energetický tepelný efekt vyvolá vypnutí vazivových vláken a dojde k celkovému vyhlazení kontur obličeje, tváří, ale i okolí očí.
Ošetření
Ošetření lze opakovat přibližně za měsíc, tím se vystupňuje efekt zejména na odstranění pigmentových skvrn, jizev a povadlosti kůže.


Pro fotografie před a po zákroku ULTRAPULZNÍM FRAKČNÍM CO2 LASEREM klikněte ZDE.

Pro fotografie průběhu zákroku klikněte ZDE.

Pro fotografie před a po zákroku Ultrapulzního frakčního CO2 laseru v kombinaci s aplikací kyseliny hyaluronové klikněte ZDE. Tuto kombinaci doporučujeme v případě více povislé kůže. Není ale samozřejmě nutností.Klikněte pro větší obrázek

Klikněte pro větší obrázek

Klikněte pro větší obrázek
 
© Ústav lékařství a kosmetiky
Developed by MEDIA FACTORY a.s.
 
 
 
Ústav lékařské kosmetiky
úvod novinky historie služby ceníky naši odborníci foto aktivity GDPR kontakt